Instalujeme 390 tun v cementárně!

18. 11. 2023

Instalujeme 390 tun v cementárně!

Instalace žáruvzdorných vyzdívek do nových cyklonů C1 a C2 v cementárně Hranice pro našeho významného zákazníka je v plném proudu. Chceme se s vámi podělit o postup, který jsme zvolili pro tuto náročnou montážní práci.
Naše montážní týmy pracují na předmontážní ploše, kde se postupně vyzdívají jednotlivé díly. Tímto přístupem minimalizujeme množství práce na samotných cyklonech během odstávky. Montáž jsme zahájili v polovině října a do konce roku plánujeme namontovat kolem 390 tun vyzdívek.
Při návrhu vyzdívek jsme dbali na to, aby byly vyrobeny tak, aby je náš zákazník dokázal bez problémů zvednout jeřábem a dát je do správné pozice. Vytvořili jsme detailní dokumentaci, která obsahuje veškeré potřebné informace pro správnou montáž.
Jsme hrdí na to, že se nám podařilo vypracovat design vyzdívek, který splňuje veškeré požadavky našeho zákazníka. Vkládáme několik fotografií z průběhu montáže, abyste se mohli sami přesvědčit o kvalitě naší práce.
Těšíme se na dokončení této náročné montáže a spolupráci s naším významným zákazníkem. Jsme si jisti, že naše žáruvzdorné vyzdívky budou sloužit dlouhá léta a přispějí k efektivnímu provozu cementárny Hranice.

Novinky - výpis všech